Амбулаторная часть
Internie speciālisti
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Ftiziopulmonologs Lidija Boldane
Endokrinologs Natālija Čaika
Otorinolaringologs Elēna Tašlikova
Dermatologs - venerologs Ināra Bikauniece
Arodveselības un arodslimību ārsts Gunta Kozlova
Urologs George Tolordava
Otorinolaringologs Veronika Ludborža
Nefrologs Ligita Zepa
Traumatologs-ortopēds Rolands Jezerskis
Kardiologs Nikolajs Prusakovs
Ultrasonogrāfija (vēdera dobumam, vairogdziedzerim) Irena Stankeviča
Narkologs Jāzeps Korsaks
Narkologs Olga Šambadale
Psihiatrs - narkologs Tamāra Sinicina
Traumatologs-ortopēds Oļegs Radomans
Ftiziopulmonologs Regīna Kazeļņika
Ķirurgi
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Ķirurgs Vladimirs Timofejevs
Neiroķirurgs - atvaļinājumā Dace Ozola-Azovska
Mikroķirurģe, plastikas ķirurģe pieņem reizi mēnesī Nonna Tomiševa
Ķirurgs Ainārs Junkurs
Ginekologi
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Ginekologi Boriss Lapidus
Ginekologi Benita Vladimirova
Ginekologi Vera Bartuša
Diagnostika
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Ultrasonogrāfija (ginekoloģija) Benita Vladimirova
Ultrasonogrāfija (vēdera dobumam, vairogdziedzerim) Larisa Kolosova
Mamogrāfija Ingrīda Šlosberga
Ultrasonogrāfija (ceļa locītavu) Vladimirs Svjatenko
Ultrasonogrāfija (asinsvadiem) Solvita Tūmiņa
Ultrasonogrāfija (krūtīm) Māra Lagzdiņa
Ultrasonogrāfija (asinsvadiem) Vjačeslavs Vološins
Radiologs diagnosts Irēna Stankeviča
Velo_holters Kovaļevskis Grigorijs
Ehokardiogrāfija Nikolajs Prusakovs
Elektrokardiogrāfija Vasīlijs Kontantinovs
Radiologs-diagnosts Anna Betlere
Rehabilitācija
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Lorita Rižakova
Fizioterapeits Līga Gudkova
Fizikālās terapijas metode māsu praksē Tatiana Melyushchenkova
Ūdensdziedniecības kabinets Zoja Borisenko
Diabētiskās pēdas aprūpes kabinets (podologs) Inga Kairiša
Fizioterapeits Jūlija Laizāne
Fizioterapeits Lauma Orinska
Fizioterapeits Andrejs Mutulis
Psihologs Vineta Čepule
fizioterapeits Diāna Osipova
Masieris
Zobārstniecība
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Zobu higiēnists Dace Cibaņuka
Laboratorija
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Procedūru kabinets (venozās asinis un cits materiāls)
Klīniskā laboratorija (kapilārās asinis un cits materiāls)
Vakcinācijas kabinets
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Vakcinācijas kabinets Alīna Pikaļova