Kontakti
Administrācija
Valdes loceklis
Juris Atstupens
65707091; 29294037; juris.atstupens@ludzahospital.lv
Vadītāja vietniece (veselības aprūpes jomā)
Gunta Kozlova
65707090; 26425100; gunta.kozlova@ludzahospital.lv
Biroja administratore
Sandra Stjade
65707090; sandra.stjade@ludzahospital.lv
Sabiedrisko attiecību speciāliste
65707090
Saimniecības vadītājs
Juris Bucenieks
26408363; juris.bucenieks@ludzahospital.lv
Personāldaļas inspektore
Ināra Anča
65707110; inara.anca@ludzahospital.lv
Juriste
Irina Aļošina
65707090; 27874860; irina.alosina@ludzahospital.lv
Galvenais inženieris
Gunārs Čeksters
65707090; 28681707; gunars.ceksters@ludzahospital.lv
Datortehniķis
Raimonds Taukačs
65707090; raimonds.taukacs@ludzahospital.lv
Medicīnas statistiķe
Lita Zujeva
65707092; lita.zujeva@ludzahospital.lv
Administrācija
65707090; Fakss:65781110; info@ludzahospital.lv; rs.ludza@inbox.lv
Grāmatvedība
Galvenā grāmatvede
Skaidrīte Pedāne
65707260; 26318291; skaidrite.pedane@ludzahospital.lv
Vecākā grāmatvede
Vera Novika
65707260; vera.novika@ludzahospital.lv
Algu grāmatvede
Aļona Jankovska
65707260; alona.jankovska@ludzahospital.lv
Uzskaitvede
Valentīna Fjodorova
65707260; valentina.fjodorova@ludzahospital.lv
Grāmatvedība
65707260; gramatvediba@ludzahospital.lv
Ambulatorā daļa
Vadītāja vietniece (veselības aprūpes jomā)
Skaidrīte Sandalāne
65707105; 20217255; skaidrite.sandalane@ludzahospital.lv
Reģistratūra
65707093; 28686779; Fakss:65707259; registratura@ludzahospital.lv
Ķirurģiskais kabinets
65707102;
Diagnostiskās radioloģijas nodaļa
65707098;
Procedūru kabinets
65707107;
Vakcinācijas kabinets
65707006;
Endokrinologa kabinets
65707101;
Sieviešu slimību un grūtnieču aprūpes nodaļa
65707103;
Klīniskā laboratorijas vadītāja
Lauma Broka
65707114; laboratorija@ludzahospital.lv
Klīniskā laboratorija
65707113; laboratorija@ludzahospital.lv
Stacionārā daļa
Uzņemšana
65707094; 29120260; uznemsana@ludzahospital.lv
1. postenis
65707099;
2. postenis
65707095;
3. postenis
65707109;
Aprūpes nodaļas virsmāsa
65707118; 29421233;
Ārstu kabinets
65707100; 65707116 ;
Mājas aprūpe
20217255;
Zāļu un medicīnas preču noliktavas pārzine
65707002; aptieka@ludzahospital.lv
Patanatomijas nodaļa (morgs)
20248583;